Kolonijos Nr. 2 Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Kolonijos Nr. 2”

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 35x30 cm
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Gimė Druskininkuose, gyvena Vilniuje, studijuoja magistrantūrą VDA įvietinto meno katedroje. Jos kūryba pasižymi intuityvumu, subtiliu spalvų dengimu, įvairiapusiškumu.

Dažniausiai naudojami aliejiniai dažai, tačiau domina naujų technikų su įvairiomis medžiagomis atradimas. Didžioji dalis kūrinių atlikti autorine technika, kaitinant dažų masę atvira liepsna. Pagrindinis tikslas tapyboje – kiekvieną kartą atrasti kažką naujo. 

Abstrakti tapyba derinama su dekoratyvia. Paveiksluose vyrauja įvairios temos, priklauso nuo laikotarpio. Viskas nuolatos kinta: spalvos, formatai, priemonės, nuotaikos, būsenos, aplinka ir kt. Dažnai tapyboje atsikartojantis motyvas yra besijungiantys  tinklai, kurie nurodo į organizmų tarpusavio ryšius ir jungtis.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis30
Paveikslo plotis35
Detalesnė technikaMišri technika - drobė
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą