Laima Giedraitienė tapytas paveikslas Mieste, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Mieste”

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x50 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Dailininkė kuria aliejinės tapybos technika, dirba dailės terapeute, iliustruoja knygeles vaikams. Mokėsi Kauno keturmetėje dailės mokykloje, vėliau Kauno St. Žuko dailės technikume, dar vėliau baigė Vilniaus Dailės akademiją. Jau 15 metų pagrindinė kūrybinė veikla- tapyba aliejumi ir akvarele. Parodose dalyvauja nuo 2006 metų. Surengė šešias personalines parodas- „Mėlynos lygumos“, „Kai žydi...“, „Vasaros belaukiant“, „Žydėjimas“ ir „Pabudimas“.

   Įkvėpimo ir idėjų savo kūrybai dažniausia semiasi iš gamtos, kuri yra tobula savaime, jos besikeičiančių spalvų ir nuotaikų. Dailininkės darbai dinamiški, spindi teigiama energija, spalvų lengvumu ir linijų plastiškumu, kartais pasteliniais tonais, kartais ryškesnėmis spalvomis. Dažniausiai pasirenkamas kūrybos turinys- peizažai, gėlių motyvai. Paveikslų, kuriuose vyrauja gamtos motyvai,  yra įsigiję privatūs kolekcininkai Lietuvoje ir užsienyje. 

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis50
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaAliejus - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą