Inkliuzas Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Inkliuzas”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 70x100 cm

555,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 139,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI
PARUOŠTAS KABINTI ANT SIENOS

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Kūrybiška vaikystės namų atmosfera, tėvų suteikta laisvė gyvenime rinktis tai kas įdomu, atvedė mane į VDA. Baigiau tekstilės studijas. Pasiblaškiusi tarp įvairiausių veiklų ir darbų, nors ir visi jie buvo susieti su menais, nuo 2004 visiškai atsidaviau tapybai. Labai greitai suradau savo tapymo stilių. Taip tapau atpažįstama, vos ištarus žodį 'kvadratėliai".

2010 metais tapau dailininkų sąjungos nare. Mano darbai eksponuojami grupinėse ir personalinėse parodose, ir be abejo, puošia namų sienas Lietuvoje ir daugelyje Europos šalių.

Tačiau visada mėgau netikėtumus ir eksperimentus. Todėl iššūkį sukurti paveikslus viešbučiui Pacai, priėmiau net neabejodama. Tai visiškai kitoks tapymo stilius, tai pasąmonės vaizdinių užfiksavimas drobėje. Tarytum viskas priklauso nuo tavęs ir tavo judesių, tačiau galutinis rezultatas ir tas netikėtumo jausmas išduoda, kad tu esi tik įrankis - tarpininkas. Kartais lengvai ir grakščiai, kartais kiek sudėtingiau ir ilgiau dėliojasi tonai ir pustoniai, o kartais lyg atsitiktinai, bet į vietą nukritęs dažų lašas, užbaigia viso paveikslo dėlionę.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis100
Paveikslo plotis70
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą