Jonė Šlepetytė-Aidukė tapytas paveikslas Peizažėlis, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Peizažėlis”

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 70x50 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Dailininkė Jonė Šlepetytė (1986 m.) – jaunosios tapytojų kartos, abstrakcijų srovės atstovė.

Pagrindinė autorės kryptis - gamtos, istorinių įvykių energijos ir jausmo retransliavimas žiūrovui pasitelkiant abstrakcijas bei šiuolaikinių koncepcijų paieškų patirtį. Stebėtojas įtraukiamas į abstrakcijų pasaulį minkštais pulsuojančiais potepiais, bei subtilia tonine gradacija.

Įvairios faktūros bei siluetai harmoningai žaidžia su šešėliais paveikslų plotmėje sumaniai vis atitraukiant ir gražinant žiūrovą realybėn...

Tapybos konservavimo ir restauravimo studijos leido iš pagrindų pažinti senųjų meistrų tapybos technikas, kurios leido pažinti klasikinės tapybos subtilybes. Įgyta patirtis palydėjo į tapybos specializacijos studijas, kurių metu patirties semtasi iš gerbiamų dėstytojų: Arvydo Martinaičio, Romano Vilkausko ir Ričardo Garbačiausko.

Tapytoja aktyviai dalyvauja įvairios tematikos parodose ir projektuose.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis50
Paveikslo plotis70
Detalesnė technikaAkrilas - drobė
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą