Nuolaida! Ugnius Motiejūnas tapytas paveikslas Lange, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Lange”

Technika: Aliejus, drobė.
Dydis: 30x20 cm

Parduotas

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
GERA KAINA

Ugniaus Motiejūno darbuose išgyvenama spontaniška dailininko kūrybos išraiška keliasluoksniais teptuko vingiais bei tonų kontrastais.

Dailininko kūryboje vyrauja šilti atspalviai. Šalti atspalviai žybteli vienoje ar kitoje drobės vietoje pagyvindami dailininko abstraktą. Kūriniai nostalgiški ir tuo pačiu veržlūs.

"<...>Ugnius Motiejūnas savo kūriniuose vaizduoja įvairius objektus ir formas, kurių atitikmenis realybėje galima tik bandyti įsivaizduoti. Geometrinių formų gausa, ryškios, tačiau tamsokos spalvos ir jų pasikartojimai sukuria įspūdį, jog stebime kažką, kas vystosi ir auga tiesiog mums prieš akis. Viskas pinasi, iš vieno darinio kuriasi kitas ir taip be pabaigos, kol viskas vėl grįžta į pradinę padėtį. Ritmiškai, pasikartojant ir nesustabdomai.

Itin įdomu Ugniaus Motiejūno kūriniuose ir tai, kaip jis sugeba laviruoti tarp spalvinių dėmių. Vienur, geometrinius objektus užpildo viena spalva, o kitur menininkas imasi žaidimo su dažais ir kombinuoja įvairiausias spalvas, taip sukurdamas kūrinio gylio ir tūrio įspūdį, kol galiausiai prieš žiūrovo akis atsiveria Ugniaus Motiejūno ritmo kupinas pasaulis. "

Menotyrininkė Neringa Krikščiūnaitė

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis20
Paveikslo plotis30
Detalesnė technikaAliejus, drobė.
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Lietuvoje - per 2-3 d.d.!
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą