Birutė Ašmonienė tapytas paveikslas Vakaras prie Vilnelės, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Vakaras prie Vilnelės”

Technika: aliejus, drobė, 2016
Dydis: 60x50 cm
GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Šeštadienio rytas po darbo savaitės. Manęs laukia bene nuostabiausia savaitės veikla. Tapybos pamoka. Drobė, paletė, eskizas, dažai. Taip viskas ir prasidėjo J. Stauskaitės vaikų ir jaunimo dailės mokyklos suaugusiųjų grupėje. Vėliau - Savicko dailės mokykla, kasmetiniai vasaros plenerai, pamokos pas puikiausius dailininkus, kasmetinis darbų pristatymas grupinėse parodose, aktyvus dalyvavimas tapytojų grupės "Devyni vėjai" veikloje.

Turbūt bet kurie atsitiktinai paimti penki mano paveikslai puikiai atspindėtų mane pačią. Ramybė ir melancholija kartais netikėtai perauga į besiveržiantį džiaugsmą ir jaudulį ... apie save objektyviai neįmanoma kalbėti. Todėl ir manau, kad paveikslai puikiai mane atspindi.

Akimirka kančios ir ilgos malonumo valandos prie molberto gamtoje ar studijoje - taip gimsta mano darbai, kuriuose ne tik drobė ir dažai. Į darbus sudedu savo šypseną ir palaimą, savo ašaras, ilgesį ir jaudulį. Myliu kiekvieną savo paveikslą, nes į kiekvieną įdedu dalį savęs.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis50
Paveikslo plotis60
Detalesnė technikaaliejus, drobė, 2016
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą