Lina Zareckaitė tapytas paveikslas Raudonos lūpos, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Raudonos lūpos”

Technika: akrilas, drobė, 2016
Dydis: 80x60 cm

555,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 139,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Autorė į meno pasaulį įžengė per neįtikėtinai trumpą laiką. Jau pirmaisiais darbais ji atkreipė dėmesį aktyvia kūrybine vaizduote, lakia fantazija, tapybinės kalbos daugiasluoksniškumu. Tai nedažnai pasitaikantis atvejis, kai prigimtiniai duomenys palankiose sąlygose prasiveržia laužydami nusistovėjusias taisykles ir atsiveria nelauktais dariniais.

Linos Zareckaitės kūriniuose atsiskleidžia regimo ir neregimo pasaulio daugiaplaniškumas, kaita, būties trapumas. Juos priimame per jutiminį suvokimą, įžvelgdami vitališką menininkės prisilietimo jėgą, apmąstant žmogaus išgyvenimus, patirtis, jų įvairovę. Linkiu įdėmiau pažvelgti į jautriai spalvomis, įvairių konfigūracijų potėpiais audžiančiais sudėtingas ritmines kompozicijas tik pradedančios savo kūrybinį kelią menininkės kuriamus mūsų, žmonių pasaulio vaizdinius.

Menininkės sukurtuose paveiksluose vyraujančios aktyvios spalvos dengiamos keliais ar keliolika sluoksnių. Spalva gula ant spalvos, aliejiniai dažai persipina su akriliniais, išsilieja į spalvines dėmes, drastiškų potėpių prisilietimai „sušiaušia“ paviršius ar pereina į ramią lesiruotę. Tačiau tiek dažas, tiek potėpio mostas sustingsta ten, kur menininkė regi esant reikalinga.

Rūta Marija Purvinaitė

Menotyrininkė

Techniniu požiūriu tai pastozinė, aukšto reljefo tapyba, kuri nenaudoja paletės, nes drobės paviršius jai ir yra paletė. Dėl tos pačios priežasties tai daugiasluoksnė, persidengimais ir atodangomis kalbanti tapyba. Akivaizdu, autorei teikia malonumą pats tapybos procesas bei jo atveriamos galimybės žaisti dažų masėmis – žiūrovo akiai suteikiamas kone juslinis malonumas keliauti per jos žaidimų suformuotus “paviršių peizažus”.

Doc. dr. Stasys Mostauskis

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis60
Paveikslo plotis80
Detalesnė technikaakrilas, drobė, 2016
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą