Jurgita Vaidilaitė tapytas paveikslas Vakaras, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Vakaras”

Technika: aliejus, drobė, 2016
Dydis: 50x80 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Esu viena iš dabartinės kartos dailininkų, kurie brangina ir puoselėja gaivios laisvės pojūtį kūryboje. Mano tapyboje akivaizdus siekimas atsitraukti nuo materialaus kasdieninės realybės pasaulio į filosofinę metafizinę erdvę, kur teptuku nemėgdžioju konkrečios būties dalykų, o potėpiais, spalvų žaismu ir jų darna kuriu naują realybę.

Tai - saviraiškos kelias. Saviraiška nėra savitikslis dalykas. Negalima prarasti ryšio su žiūrovu, nes tuomet būtum tarsi rašytojas, kuris neatskleidžia savo minčių, o prirašytus lapus uždaro stalčiuje. Būtina tapybos ženklų sistema, kuri autoriaus mintis ir jausmus įtaigiai perteiktų žiūrovui. Mano ženklai - vizijos, simboliai, angelo, žvaigždėto paukščio motyvas ar pavasario žalumos smaragdu alsuojanti visatos erdvė... Tai nėra visiškai kitoks, negu mūsų pasaulis, nes žemė ir mes patys esam neaprėpiamos visatos dalis. Todėl paveiksluose randa vietos medžių, ežerų, sraunių upokšnių, žydinčių pievų motyvai, kuriuos bandau pakylėti iki rojaus kampelių suvokimo. Siekiu, kad gimtų sudvasinti minties ir sielos dialogo kūriniai.

Tikrovė - paslaptis. Manau, kad menininko svarbiausias tikslas praskleisti tikrovės paslapties skraistę ir eiti kartu su meno mylėtoju į nežinomą, o kartu tokį artimą, gal tik šeštuoju pojūčiu ar širdimi suvokiamą pasaulį.


Menininkė džiaugiasi, kad jos darbų yra įsigiję Lietuvos, Čekijos, Anglijos, Prancūzijos, Vokietijos meno gerbėjai.

Svarbiausios parodos:

2000 m. - Tarptautinė kvadrienalė Prahoje (scenovaizdžių ir kostiumų eskizai)
tais pačiais metais personalinė paroda Vilniuje „Kaukės“ (tapyba ir grafika)
2001 - Vilniaus dailės akademijos surengta paroda (kostiumų eskizai J. F. Gėtės „Faustui“)
2003 - paroda, skirta Vilniaus dailės akademijos 210 - osioms metinėms (scenografijos darbai)
2004 - Lietuvos animacinių filmų kūrėjų surengta paroda (darbai „Odisėjo“ filmui)
2007 - personalinė paroda Vilniuje „Lengvai, žaismingai“ (tapyba).

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis80
Paveikslo plotis50
Detalesnė technikaaliejus, drobė, 2016
DydisVidutiniai - 40 cm - 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą