Aistė Černiūtė tapytas paveikslas Vilniaus vėtrungė, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Vilniaus vėtrungė”

Technika: aliejus, drobė, 2015
Dydis: 20x39 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Skiriamieji Aistės Gabrielės Černiūtės tapybos bruožai – dažo klampumas ir potėpių tirštumas, figūratyvizmas ir teatrališkos/poetiškos gaidelės. Potėpiai tarsi išguldyti, iškloti, tapybiškai sloksniuoti. Nėra tokios kompozicijos, kuri neapsieitų be inkliuziškos figūros. Dažniausia žmogaus, arba augalo. Figūros lenda žiūrovo link, gestikuliuoja, bando praplėsti paveikslą, patekti už formato ribų, arba slepiasi, giliai užsidaro savyje. Lyg kalderoniškame ar čechoviškame teatre vaidinamos įvairiausios mizanscenos. Tai linksmi neįpareigojantys arba graudžiai pamokantys pasakojimai. Kiekvienas kūrinys – skirtinga nuotaika, tema. Tapybiniame plote jungiasi simbolizmas ir siurealizmas, magija ir šarlatanizmas, komedija ir tragedija, šventė ir kasdienybė.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis39
Paveikslo plotis20
Detalesnė technikaaliejus, drobė, 2015
DydisMaži - iki 40 cm

Paveikslai iš tos pačios kategorijos(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą