Viktoras Šatunovas tapytas paveikslas Širdys, Abstrakti tapyba , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Širdys”

Technika: Mišri technika
Dydis: 110x93 cm

4 515,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 1 129,00 €
Susisiekite su mumis dėl išsimokėjimo.

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Viktoras Šatunovas gimė 1952, Lietuvoje, Vilniuje. 1967 baigė Vienožinskio Dailės mokyklą Vilniuje. 1975 baigė Baltarusijos Dailės akademiją Minske, specialybė – dailininkas - grafikas. Toliau mokėsi litografijos, oforto, ksilografijos ir linograviūros grafikos fakultete, Leningrado Menų akademijoje. Nuo 1978 SSRS dailininkų sąjungos narys, o nuo 1991 Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Vienu metu dirbo ne tik knygos grafikoje, bet buvo užsiėmęs ir plakatu, ir tapyba. Nuo 1990 yra ne tik iliustracijų autorius, bet ir savo vaikiškų knygų tekstų autorius. Taip pat yra daugybės diplomų savininkas, kurios gavo įvairiuose tarptautinėse paroduose bei knygos grafikos konkursuose. Iš viso buvo padaryta virš 150 knygų, tiražu daugiau nei 20 milijonų egzempliorių tokiose valstybėse kaip: Rusija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Pietų Afrikos Respublika, Japonija, Lietuva, Baltarusija, Ukraina, Jugoslavija, Slovakija, Čekija, Vengrija, Estija, Lenkija, Rumunija. Tapybos kūriniai papildo daugybė nuosavų kolekcijų, tokiose valstybėse kaip Rusija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Izraelis, Vokietija, Švedija, Lietuva.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis93
Paveikslo plotis110
Detalesnė technikaMišri technika
DydisDideli - daugiau nei 80 cm

Jums gali patikti(30)

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą