Inga Balčiūnienė

Inga Balčiūnienė

Inga Balčiūnienė (kūrybinis pseudonimas – Bleira), savo darbuoe drąsiai žiūri į akis tiems žmogaus jausmams, apie kuriuos kiti nutyli. Ji įvardija ir vizualiai išreiškia bejėgiškumą, pyktį, baimę. Į šiuos jausmus dailininkė žiūri kaip į nevienalyčius - todėl ir jos paveikslai tarsi sudėlioti iš įvairių fragmentų, kurie gal ir netikėti, bet dera tarpusavyje.

Pati  Inga sako: "Mano menas - tai mano mintys, ar kito tikro vaizdo transformacija. Kiekviena mano kūrinio detalė, tai tarsi tarsi nuoroda į tam tikrą erdvę ar laiką, įvykį ar tik egzistavimą. Meno kūrinys ypatingas jau vien tuo, kad jis YRA. Kuriu meną tokį, kokį jį suvokiu esantį. Mano moto: jei tave ir prarijo, visada yra dvi išeitys.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 4 iš 4
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą