Lidija Dailidėnienė

Lidija Dailidėnienė

Gimiau Panevėžyje.  Nuo 1974 metų aktyviai dalyvauju grupinėse parodose bei rengiu personalines parodas.Tapau natiurmortus ir peizažus. Man Tapyba - meditacija.Todėl drobės dvelkia ypatinga vidine ramybe, laisve, nuoširdumu, optimizmu ir gyvenimo džiaugsmu. 


Mano tapyba kalba apie jausmus, pasaulėjautą. Lietuviškos pievos ir laukai - įkvėpimo šaltinis. Gėlės ir pievos – tarsi sustabdytos intensyvaus gyvenimo akimirkos, kviečiančios nurimti ir atsigręžti į gamtą. Platūs laukai, šukuojami vėjo, įvairiaspalvės gėlės, smilgos, lauko gėlių puokštės, vibruojančios vasaros atokaitoje. Mano tapyba yra tarsi poezija, kuri primena mums gyvenimo esmę – atrasti vidinę ramybę, likti taikoje su savimi ir gamta, nepamiršti arba iš naujo išmokti sustabdyti akimirką ir nuoširdžiai ja pasidžiaugti. 


2005 metais suteiktas Meno kūrėjo statusas.


2015 metais tapo respublikinės tautodailės konkursinės parodos NATIURMORTAS II-osios vietos laureatė.

Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 27 iš 27
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą