Marius Morkūnas

Marius Morkūnas

Marius Morkūnas, viduriniosos kartos kūrėjas, gimė 1976 metais,  Klaipėdoje. Kūryba lydėjo nuo ankstyvos vaikystės, jau nuo penkerių metų pasireiškė stipri trauka menui. Pradėjus lankyti mokyklą prioritetas buvo dailės pamokos ir būreliai, o kai jų tapo per maža, įstojo į dailės mokyklą “BRAKO”. 


1992-1995 m. Marius mokėsi ir baigė „Eduardo Balsio menų gimnaziją“, Klaipėdoje. 


1995m.– 1999 m. studijavo ir baigė Vilniaus dailės akademijoje, Kauno dailės instituto Klaipėdos vizualinio dizaino katedroje, menotyros krypties vizualinio dizaino pagrindinių studijų programą bei įgijo dizaino menų bakalauro laipsnį. Toliau tęsė studijas Vilniaus dailės akademijoje ir 2001m. įgijo menų krypties vizualinio dizaino magistro laipsnį. 


Dailininkas jau 23 - ejus metus dirba dizaino, tapybos ir fotografijos srityse. Nors kūrybiniame procese dalyvauja jau seniai, pirmosios tapybinės parodos „IŠGIRSTI TYLĄ“ ir „SUSTABDYTAS LAIKAS“ surengtos 2022 m. 


Darbai paprastai gimsta per fotografiją, taip menininkas geriau pajaučia gamtos spalvas, jos pulsą, kaip kyla saulė ir kaip krenta šešėliai. Visa tai perteikiama tapyboje. Paveiksluose atsispindi ir rytietiškai kultūrai būdingi motyvai, ryškios, o kartais ir pastelinės spalvos, labai dažnas švaros pojūtis mene. Darbai dvelkia minimalizmu, pavieniai potėpiai, stilizuotos linijos susipina į visumą. Menininkui darbuose mieliausia tapyti pajūrio krašto laivus, iš kur ir pats yra kilęs, perteikti smilgos trapumą ir vėjo dvelksmą. Didžioji menininko darbų dalis turi vandens motyvą, erdvę, bangavimą. 


Paveiksluose jaučiama dizaino įtaka, čia vertinamas solidumas, detalių saikingumas. Menininkas kelią sau tikslą, kad kiekvienas kūrinys turi turėti savyje ramybės, kad  žiūrint į jį galima būtų pailsėti dvasiškai. 

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 50
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą