Viktor Reznik

Viktor Reznik

Ukrainiečių menininkas, šiuo metu gyvenantis ir kuriantis Vokietijoje.


Dangus ir vanduo! Toks mėlynas, toks gilus, toks daugialypis ir begalinis...


Puikus įkvėpimo šaltinis menininkui, mėgstančiam dirbti su klasikiniais elementais. 


Viktoro paveikslai sukuria erdvinio gylio įspūdį. Jis žaidžia su įvairiais mėlynos spalvos atspalviais, susijusiais su dangumi ir vandeniu, esant skirtingam apšvietimui ir urbanistiskai įtakai.


Dideli dangaus ir vandens plotai kontrastuoja su detaliais burių, valčių ir namų paveikslais, kuriuose teptukas beveik atlieka spalvoto pieštuko vaidmenį. Ypač piešiniuose su valtelėmis ryškūs kryptingi trumpų potėpių ir kreivių kontrastai atskleidžia puikaus tapytojo ranką. Potėpiai išryškina nuolatinę šviesos kaitą, oro virpėjimą virš vandens ir stipriai perteikia dailininko žvilgsnį. Šviesa ne tik perteikiama atmosferiškai, bet ir visas paveikslo paviršius tarsi švyti nuo spalvų intensyvumo.


Šios kolekcijos kūriniai puošia mūsų klientų salonus ir taip pabrėžia aplinkos jūrinį charakterį. Dauguma paveikslų nutapyti Hamburge ir atspindi tikras vietas. Kiekvienas, kada nors ten buvęs, atpažins vieną ar kitą vietą.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 14 iš 14
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą