Sviatlana Petushkova

Sviatlana Petushkova

"Menas yra mano darbas, mano aistra ir gyvenimo prasmė. Mane įkvepia žmogaus grožis. Studijuodama Dailės akademijoje kasdien dirbau su aktais, studijavau anatomiją ir kompoziciją. Baigusi studijas ir toliau vysčiau šią kryptį.


Dirbu su žmogaus kūno tema. Manau, kad visi žmonės yra gražūs, nepaisant amžiaus, svorio, dydžio ir odos spalvos. Kasdien sulaukiame kritikos, stengiamės atitikti grožio standartus ir kažkieno lūkesčius, sekiname save dietomis ir plastinėmis operacijomis, tačiau tai tik apsunkina savo kūno atmetimą. Užuot ieškoję grožio, mes nuolat ieškome savyje trūkumų. 


Mano misija parodyti, kad nėra trūkumų, kad tai yra primesti stereotipai. Aš noriu, kad visi žmonės matytų vienas kitame tik grožį! Tikiuosi, kad mano kūryba padės žmonėms visame pasaulyje priimti ir pamilti savo kūną“.


Gimė 1990 metais Minske.


Ji baigė Menų gimnaziją-kolegiją ir Baltarusijos valstybinę dailės akademiją Minske, molbertinės grafikos katedrą.


Nuo 2008 m. yra kūrybinės bendruomenės „Neon Head“ narė, nuolat dalyvauja parodose. Surengė keletą personalinių parodų, ir jau dalyvavo daugiau nei dešimtyje grupinių parodų.


2019 m. ji tapo Baltarusijos menininkų sąjungos nare, įkūrė Baltarusijos grafikos namus; vienintelis grafikos cechas Baltarusijoje.


Ji taip pat dirbo kuratore, organizavo parodas ir festivalius, vedė meistriškumo kursus ir visokeriopai prisidėjo prie meno transliacijos gimtinėje.


Po prieštaringai vertinamų 2020 m. Baltarusijos rinkimų Sviatlana patyrė politines represijas ir persekiojimus, o tų pačių metų gruodį ji buvo priversta bėgti iš šalies. Ji persikėlė į Vilnių, Lietuvoje, kur gyvena ir dirba nuo tada.

Autorius(-ė) yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 55
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą