Liutauras Griežė

Liutauras Griežė

Menininko Liutauro Griežes darbai eksponuojami įvairiose Lietuvos vietovėse ir objektuose, jo darbus yra įsigiję daug kolekcininkų Lietuvoje ir užsienyje. Menininkas kuria eksterjero ir interjero skulptūras, trimates kompozicijas, dalyvauja kūrybinėse skulptūros,tapybos ir keramikos dirbtuvėse, meno akcijose.


"Savo kūrybai naudoju įvairias medžiagas nuo klasikiniu (medis, metalas, akmuo) iki netradiciniu (ledas, ugnis ir t.t.). Kūrybos pagalba ieškau ir atrandu save. Mano herojus yra žmogus- individas ir jo dvasinis kelias, kuriuo kiekvienas iš mūsų neišvengiamai eina . Kietos medžiagos pagalba atrandu kelią į žmogaus širdį ir sielą, tam kad įkvėpčiau save ir kitus geresnei ir prasmingesnei ateičiai.


Mano kūrybos ašis yra Žmogus. Žmogus-Gyvybė yra didžiausia paslaptis ir vertybė, be žmogaus nieko nėra ir viskas yra dėl žmogaus. Todėl stebint save ir kitus atrandu prasmę ir tikslą, neišvengiamą, Žmogaus herojaus tikslą. Kiekvienas mūsų esame herojai, savo asmeninio gyvenimo kontekste mes neišvengiamai turime turėti tikslą , kitaip mes žūstame, beprasmybėje ir kančiose. Mes kiekvieną dieną susiduriame su begalybe, begalybe variantų kaip pasielgti ir nepaisant visko mes nugalime ir renkamės, kaip elgtis, mūsų elgesys yra mūsų gyvenimo kelias, tai paieška balanso tarp tvarkos ir chaoso.


Tobulas Herojus arba Žmogus kuris susidūręs su pavojumi (chaosų, blogių) nebėga ir neišsigąsta o stoja į kovą ir nugalį tai kas grasina jam asmeniškai ir kitiems. Tokius Herojus apdainuoja visos pasaulio kultūros ir civilizacijos .Aš manau kad mes esame tokių žmonių palikuonis ir mūsų pareiga tęsti gerus darbus šiandiena ir kuo toliau į ateitį".


 


 

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 13 iš 13
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą