Inga Stacinskė

Inga Stacinskė

Inga Stacinskė - tapytoja iš pašaukimo, menų pagrindus įgijusi dar paauglystėje Stasio Vainiūno meno mokykloje Palangoje. Po keliolikos metų praleistų viešojoje komunikacijoje ir politikoje, vėl atrado save tapyboje ir pasirinko menininkės kelią.

Šiuo metu ji gyvena ir kuria Belgijoje, čia tobulino tapybos įgūdžius Mestan Tekin meno studijoje.

Inga Stacinskė dalyvauja parodose bei menų mugėse - Parcour d'Artistes 2022 Grez-Doiceau (Belgija), Art Nordic 2022 Kopenhagoje, privačios galerijos pakviesta surengti savo pirmąją personalinę parodą Namiūro provincijoje (Belgija), yra tarptautinės ne pelno siekiančios menininkų organizacijos Global Art narė.

Ingos Stacinskės estetinis požiūris į pasaulį, jautrumas gamtai ir žmogui stipriai jaučiamas jos kūriniuose. Žmogus gali pilnavertiškai egzistuoti tik gamtoje, apsuptas jos augmenijos ir gyvūnijos, tuomet jis jaučiasi savimi. Įdomu, kad kiekviename menininkės paveiksle esanti emocija žiūrovų priimama labai individualiai - vienam sukelia džiaugsmą ar ramybę, kitam - nostalgiją ar net liūdesį.

Paskutiniu laikotarpiu Inga sukūrė seriją aliejumi tapytų paveikslų, kuriuose tekstilė ir istorinių, didžiausiuose pasaulio muziejuose eksponuojamų suknelių drapiruotės įkomponuotos į įsivaizduojamų personažų ir gamtos apsuptį, nukelia į kitą pasaulį, pripildytą spalvų, kvapų ir paukščių.

Menininkė tapo aliejiniais dažais, dažnai naudoja XV amžiuje olandų mokyklos pamėgtą glazūravimo aliejumi techniką, kuomet paveikslas tapomas dedant permatomus sluoksnius, kad būtų išgautas skaidrumo ir "išėjimo iš rėmo" efektas.

Inga Stacinskė tiki, kad "pirmiausiai menas turi patraukti akį, o tuomet likti sieloje".

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 8 iš 8
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą