Kristina Šaudinytė

Kristina Šaudinytė

Laikau save laimės kūdikiu, nes turėjau galimybę augti miškingoje vietovėje apsupta nuostabios gamtos. Kūrėjas manyje formavosi stebėdamas Didįjį Kūrėją - gamtą. Mane žavėjo jos gaivališkas pulsavimas bei virsmas nuolankiai prisitaikant prie besikeičiančių metų laikų. Nenuostabu, kad laikui bėgant Motina Gamta su visais savo gyviais įsirioglino ir į mano tobulai baltas drobes, nudažydama jas ryškiomis, sodriomis spalvomis. Čia sau vietą surado barsukas ir žiurkės, ožka, voverės, beždžionės ir visa eilė kitų gamtos vaikų.


Savo kūryboje dažniausiai vaizduoju žmogaus santykį su gamta, neišvengiamą ir lemtingą jų ryšį. Mėgstu analizuoti gamtoje randamas linijas ir formas ir išgryninti jas iki paprastesnių, beveik geometrinių formų.


Esu kilusi iš Skuodo rajono, kur gyvenu ir kuriu šiuo metu. Šiaulių universitete įgijau taikomosios dailės bakalauro laipsnį. Ne kartą dalyvavau kasmetinėse Londono meno mugėse ‘New Artist’ ir ‘Talented Art’. Mano darbų yra Italijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Jungtinių Amerikos Valstijų meno mylėtojų namuose.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 17 iš 17
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą