Aidas Mikelėnas

Aidas Mikelėnas

Mano darbuose atsispindi urbanistiniai peizažai, pasaulinių miestų konstrukcijų žaismas, metropolių architektūra ir jų istorijos šešėliai. Galima ižvelgti senosios ir šiuolaikinės architektūros salytį ne tik architektūrinėse formose, bet ir žmogaus veiklos padariniuose kaip grafiti menas, parduotuvių iškabos, vandens bokštai.

Darbuose drąsiai naudojama faktūra, kaip išraiškos forma, išgauti konstrukcijos efektui. Spalviškai darbai primena grafikos dirbinius, vyrauja balta, juoda, raudona, geltona spalvos. Ekspresyvūs potepiai derinami su grafiška linija, tai suteikia unikalią stilistiką, braižą.

Darbuose vaizduojama: JAV, Lietuvos ir kitų Europos šalių miestų vaizdai ir jų interpretacijos.

Kita man svarbi kūrybinė tema yra religija. Dirbant su bažnytinių vitražų restauravimu gaunu itin daug inspiracijų. Mano darbuose galima įžvelgti tiek kančią, tiek ramybę, vaizduojamos religinės tematikos figūros.


Darbai atlikti aliejiniais dažais ant drobės ar piešiant įvairiomis priemonėmis ant popieriaus.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 20 iš 20
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą