Amilcar Rivera Munive

Amilcar Rivera Munive

Amílcar Rivera M. (Meksikas, 1975 m.) - baigė vizualiojo meno studijas Veracruz universitete. Literatūros studijos (SOGEM, kinematografijos script studijos EICTV - Kuba), fotografija (Escuela Activa de fotografía) ir gyvenimas įvairiose šalyse padėjo jam įgyti platų vizualinio menininko akiratį. Jo užfiksuoti personažai ir scenos - tai aplinkos stebėjimo ir eksperimentavimo su medžiaga rezultatas. Jo darbai buvo eksponuojami įvairiose šalyse, pavyzdžiui, Slovakijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, Ispanijoje, Lietuvoje ir Meksikoje. Jo darbų yra Čiangmajaus meno muziejaus (Tailandas) kolekcijoje, taip pat įvairiose privačiose kolekcijose. 


2019 m. jis įkūrė Munive Arte Contemporáneo galeriją Taksaloje (Meksika), kurioje rengiamos įvairios su šiuolaikiniu menu susijusios parodos, pokalbiai ir meninės rezidencijos.


Šiuo metu gyvena ir kuria Vilniuje, Lietuvoje.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 24 iš 24
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą