Živilė Butvilaitė

Živilė Butvilaitė

Savo darbams atlikti autorė naudoja vieną iš "fotografija be fotoaparato" metodų, t.y. chemigramas. Kaip ir paveikslui nutapyti nėra būtinas teptukas, taip ir šiems darbams nenaudojamas fotoaparatas. Tačiau pasitelkiama šviesa, šviesai jautrus paviršius, cheminės medžiagos, bei įvairūs priedai pvz. indų ploviklis, aliejus ir kt. Eksperimentuojant su šiomis priemonėmis ir stebint vykstančias chemines reakcijas sugretinami taip pat žmogaus smegenyse vykstantys cheminiai procesai. Kurie nuolatos vykdami nulemia mūsų unikalias būsenas, nuo visiškai ramių iki audringų. Ar bent trumpam nukelia į įsivaizduojamą pasaulį su jame esančiais personažais, kuriame nėra skaitmeninių technologijų. Technologijoms užvaldant pasaulį norisi nepamiršti, kad vis dar egzistuoja galimybės eksperimentuoti naudojant neskaitmenizuotus įrankius.

Autorė šiuo metu tęsia kūrybinę veiklą Vilniuje ir gilina žinias fotografijos srityje Vilniaus dizaino kolegijoje, Taikomosios fotografijos specialybėje.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 6 iš 6
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą