Eitvydas Žukas

Eitvydas Žukas

Eitvydas gimė 2002 metų balandį Kauno mieste, kuriame užaugo, baigė vidurinę mokyklą ir pradėjo sieti savo ateitį su vaizduojamąją dailės sritimi. Menines žinias tobulina Vilniaus Dailės Akademijoje (VDA) grafikos bakalauro studijose.


Eitvydas dalyvauja įvairiose piešimo konkursuose.


Respublikinis piešinio konkursas „Dizainas ateičiai: saulė vėjas ir vanduo 2019“ II vieta. Darbas buvo eksponuojamas šalies kultūros ir ugdymo įstaigose.


Respublikinis piešinio konkursas „Nerealizuoti svajonių miestai“ 2020m.


Prof. A. Žmuidzinavičiaus piešimo olimpiada 2020m.


Trumpą laikotarpį teko būti Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos dalimi.


2 metų patirtis Vilniaus Dailės Akademijos paruošiamuosiuose kursuose (piešimo, architektūros).


Zabolis Art Prize 2022 m. dalyvavimas konkurse, darbas buvo eksponuojamas VDA Senuosiuose Rūmuose


Menininkas nebijo naudoti šaltas bei tamsias spalvas sukuriant originalų bei autentišką kūrybinį darbą. Mano, kad paslaptis į kokybišką meno darbą yra nevaržymas savęs bei nesivaikymas standartų. 

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 9 iš 9
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą