Greta Skya

Greta Skya

Greta Skya gimė ir augo mažame, bet begalo kūrybiškai turtingame Lietuvos miestelyje - Trakuose. Meilė tapybai gimė labai anksti. Nuo pat vaikystės Greta stebėjo ir analizavo savo tėvo aliejiniais dažais tapytus paveikslus. Ji, kaip ir jos tėvas, yra savamoksliai menininkai. Devyniolikos metų Greta dešimtmečiui išvyko į Londoną, kur baigė aktorystės studijas, įgijo vaidybos bakalaurą bei nuosekliai dirbo Didžiosios Britanijos teatruose. Visgi, tapyba, jaunosios kartos menininkės niekuomet neapleido.

Šiuo metu Greta gyvena ir tapo Vilniuje. Dailininkės kūrybos centras - žmogus. Greta narplioja žvilgsnius, raukšles, lytėjimą, vėją plaukuose, pėdas smėlyje, mus palikusiųjų veidus. Tai ir yra menininkės variklis.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 11 iš 11
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą