Gerda Grigaliūnaitė

Gerda Grigaliūnaitė

Gerda ankstyvą vaikystę praleido žaisdama tėčio dailės studijoje ir stebėdama jo darbą. Augant susidomėjimui menu, tėvai paskatino siekti meninio išsilavinimo, pirmiausia, Adomo Brako menų mokykloje, o vėliau - Gray's School of Art (Roberto Gordono universitete). Gerdos kūrybinė tapatybė susiformavo, kai studijavo universitete. Savo paveikslus ir iliustracijas ji naudoja, kaip vizualinį dienoraštį, kuriame vaizduoja tikrove su žiupsneliu prieskonių. Ji naudoja tam tikras spalvas, daiktus ir gyvūnus, kurie paveikslams suteikia subtilių, paslėptų prasmių.


Gerdos kūryba buvo pristatyta "New Designers 2019" Londone, įvairiose meno mugėse Lietuvoje, pavyzdžiui, Jūros Šventėje Klaipėdoje ir Vilniaus Dienose.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 16 iš 16
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą