Saulius Leviška

Saulius Leviška

Ikimokyklinės vaikystės žaislai – spalvoti pieštukai - kažkodėl turėjo daugiausia magiškos traukos galių. Retai juos paleisdavau iš rankų. Jie greičiausia ir bus nuvedę į vaikų dailės mokyklą. 4 metai ten prabėgo lyg akimirka ir nepaliko abejonių, kad vienaip ar kitaip gyvenimas bus susijęs su menu.


Kai atėjo laikas rinktis pagrindinį mokslą, neabejodamas pasirinkau universiteto menų fakultetą (1981-1987). Ir būdamas studentas, ir jau turėdamas diplomą daug tapiau, dalyvavau parodose savo mieste ir šalyje. Po to sekė ilga pertrauka- gyvenimas diktavo savo sąlygas. Po 20 metų vėl pajutau, kokie mieli teptukai.


Esu gimęs 1964 09 08 Šiaulių mieste, Lietuvoje. Čia ir gyvenu, kuriu. Su žmona Violeta turime dukterį Agnę ir sūnų Jokūbą.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 8 iš 8
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą