Simas Šuminskas

Simas Šuminskas

"Patirtis susikaupė per keletą metų vienam keliaujant su kuprine po vidurio aziją. Su žodžiu savižvalga supažinau būdamas 11-kos metų. Iki šiol tai yra pagrindinis dėmesio nukreipimas, o kūryba - tai erdvė šiai patirčiai išreikšti. Pieštuką rankose turiu nuo mažens. Savo darbus įvardiju, kaip simbolizmą. Jei netingėsi, pažvelgsi giliau ir susidraugausi - paveikslas tau atsivers.
Dinamiška stilistika - tai mano noras nepripratinti akies prie vieno ir to pačio. Gyvenimas yra dinamiškas ir nenuspėjamas.
Darbai filosofiški, elegantiški minimalistiški, galbūt gūdūs, bet teisingu požiūriu, visad galima įžvelgt grožį ir patogumą.
Kodėl mano darbai tokie, kokie yra?
Noriu priminti žiūrovui, kad neužmirštų koks neaprėpiamas yra jis ir jo patirtis gyvenime."

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 61
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą