Saulius Kruopis

Saulius Kruopis

Saulius Kruopis gimė 1960 m. Šiauliuose. Meno fotografo profesiją įgijo Kauno Stepo Žuko taikomosios dailės technikume ir tapytojo - Valstybiniame Dailės Institute. Taip pat turėjo privačių paskaitų iš labiausiai pasiekusių to meto tapytojų. Nuo 1995 m. Jis yra kasmetinio, tarptautinio tapybos plenero Nidoje, organizatorius ir idėjų gaivintojas. Nuo 1999 m. Menininkų asociacijos „Tiltas“, tęsiančios ekspresionistų judėjimą, vadinamą „Brücke“, įkūrėjas ir pirmininkas. Jis taip pat yra kitų organizacijų, tokių kaip Lietuvos dailininkų sąjunga (nuo 1995 m.), Lietuvos ir Indijos bendrijos (nuo 1996 m.), Esslingen'o (Vokietija) tapytojų gildijos (nuo 2006 m.), „Europa-Focus“ menininkų asociacijos (nuo 2013 m.), Baltijos regiono menininkų, grupėje „ARS Arrakoski“ galerijoje Suomijoje (nuo 2014 m.), narys.


S. Kruopis aktyviai leidžia įvairius su menu ir istorija susijusius leidinius, yra daugybės straipsnių autorius Lietuvos ir tarptautinėje spaudoje. Jis yra pripažintas autorius nuo savo surengtos parodos. Menininkas laimėjo pirmąjį pašto ženklų konkursą, kai Lietuva atgavo nepriklausomybę (1990 m.). Yra įvairių Neringos miesto (2005 m.) „Ogmios pulses“ (2000 m.), Lietuvos dailininkų sąjungos apdovanojimų (2005 m.) laureatas. 2010 metais buvo gavęs Klaipėdos garbės pilietybės apdovanojimą. 


Autorius surengė arba dalyvavo daugiau nei 80 personalinių ir 370 grupinių parodų. Surengė daugiau nei 50 tarptautinių plenerų. Visa tai - Lietuvoje bei kitose pasalio šalyse, tokiose kaip JAV, Nepalas, Indija, Italija, Ukraina, Vokietija, Rusija, Armėnija, Suomija, Danija, Estija, Baltarusija, Lenkija, Latvija. Jo paveikslai saugomi įvairiose privačiose ir valstybinėse kolekcijose, kaip, Armėnijos nacionaliniame dailės muziejuje.


Autorius(-ė) yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 44 iš 44
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą