Nijolė Zubienė

Nijolė Zubienė

"Akvarelė užima didelę dalį mano gyvenimo. Joje kaip ir gyvenime, neįmanoma visko numatyti bei suplanuoti kiekvienos akimirkos. Kiekvienas teptuko potėpis ir kiekvienas lašas dažų yra pilnas paslapčių ir netikėtumų, tu niekada nežinai kas tavęs laukia.


    Ši technika yra pakankamai sunki ir kaprizinga. Kad atskleistum jos galimybes ir subtilybes, reikia įgūdžių, kantrybės ir nuoseklumo. Bet tuo mane akvarelė ir žavi. Galimybė išreikšti jausmus vandeniu ir jame tirpstančiomis spalvomis keri ir užburia. Tas akvarelės žavesys, jos burtai, niekada tavęs nebepaleidžia, tu niekada nebeturi ramybės... 


    1986-aisiais baigiau Vilniaus dailės akademiją, interjero ir architektūros studijas. Po jų daug dirbau mišria akvarelės ir pastelės technika. Praėjus kiek laiko, pasukau į architektūrą ir šioje srityje praleidau daug metų. Projektuodama visada jaučiau, kaip man trūksta akvarelės, to laisvo, besiliejančio potepio, vis svajodavau į ją sugrįžti ir sugrįžau. 


  Vėl rengiu parodas Lietuvoje ir užsienyje. Per paskutinius keletą metų dalyvavau tarptautinėse akvarelės parodose Peru, Vietname, Suomijoje, Japonijoje."

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 18 iš 18
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą