Svetlana Barker

Svetlana Barker

"Pradėjau tapyti prieš 10 metų. Drabužių dizainierės profesiją iškeičiau į tapybą. Forma, linijos, idėjos, spalvos - tai mano stichija. Iki tol tapyba buvo tik džiaugsmas sielai ir akims. Žavėjausi ir lankiau muziejus, parodas, meno festivalius, tai padėjo man plačiau pamatyti pasaulį ir suprasti savo veiklą. Per 20 metų keliaudama Jungtinėse Amerikos Valstijose išmokau sustoti ir tiesiog gėrėtis tuo, ką matau. Kelionės grąžino mane į gamtą, į savo, kaip žmogaus, šaknų pajutimą, giliau susimąsčiau apie gyvenimą. 


Kūryba prasidėjo nuo abstrakcijų, naudojau ivairias technikas, ekspirementavau su viskuo, kas buvo po ranka, bet, norėjosi pajausti ir kažką daugiau - orą. Noras pabandyti nutapyti orą persekiojo mane. Kiekvieną dieną ėjau stebėti saulėlydį... Bet visdar laukiu savo geriausio oro pajutimo momento. Tapau alejumi ir akrilu ant drobės, mane atskeidžia gėlės, medžiai ir visa gamta. Kuriu impresionizmo ir abstrakcijos mišinio stiliumi."


Autorės kūrinių kolekcionieriai yra įsigiję Jungtinėse Amerikos Valstijose Anglijoje, Europoje, Afrikoje, Australijoje ir Pietų Korėjoje.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 6 iš 6
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą