Zita-Virginija Tarasevičienė

Zita-Virginija Tarasevičienė

"... Nuo tada, kada save menu mažą, - rankose laikau teptuką, o rūbeliai ištepti dažais. Tačiau "rimtai" kūrybai pribrendau tik daugiau nei prieš 25 metus. Per tą laiką buvo surengta daug įsimintinų parodų, sukurta daugiau nei 200 darbų, daugelis kurių puošia ne tik lietuvių, bet ir svečių šalių namus.
Mano kurtose drobėse - jausmai, nuotaikos ir emocijos, kurias išgyvenu pati. Dažnai darbuose vaizduojami urbanistiniai peizažai, abstraktūs vaizdai. Tapau taip, kaip veda mano ranka. Nesiekiu, kad mano kūrinio vizija sutaptų su paveikslo vertintojais, smagu, kai tą patį vaizdą kiekvieno vaizduotė piešia ir mato skirtingai."


Zita Virginija Jusevičiūtė-Tarasevičienė yra surengusi per 40 personalinių bei daugiau nei 20  grupinių parodų Lietuvoje bei Europos valstybėse.

Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 59
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą