Ieva Zubienė

Ieva Zubienė
Manau kiekvienas asmuo visatos žemėlapyje turi savo taškelį, savo vietą ir jei jį atrandi gyvenimą nugyvensi laimingai ir prasmingai.

Jaučiu, kad mano vieta kūryboje, jaučiu begalinę aistrą ir malonumą kurdama ir kalbėdama su pasauliu spalvomis.


Savo kūryboje nagrinėju gyvenimo prasmę, tęstinumą, skleidžiu ilgaamžiškumo ir tapatybės idėjas. Įkvėpimo semiuosi tėvų namų aplinkoje, ten kur augau, viskas rodos ypatinga ir taip svarbu, jog noriu, kad visa tai persikeltu į drobę ir išliktų dar daugybę amžių.


Kaip kūrėja noriu žmonių galvose sujudinti klausimus: kas aš esu? Iš kur atėjau? Kas mano protėviai? Juk kai nežinai iš kur atėjai, nežinai ir kur tiksliai nori nueiti. 

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 14 iš 14
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą