Eglė Stripeikienė

Eglė Stripeikienė

Kūryba ir įkvėpimas teka mano venomis. Neįsivaizduoju gyvenimo be malonumo, kurį suteikia spalvos, potepiai, tekstūros, eksperimentavimas bei įvairių technikų, medijų ir priemonių apjungimas. Tvirtai tikiu, kad menas gyvenimą gali paversti spalvingesniu, ryškesniu, pozityvesniu ir prasmingesniu.

Po studijų Vilniaus dailės akademijoje nemažai metų dirbau grafikos dizainere, bet mano širdis visuomet ilgėjosi absoliučios meninės išraiškos laisvės. Nuo 2017 m. dirbu tapybos mokytoja savo įsteigtoje suaugusiųjų tapybos studijoje. Šis svajonių darbas man suteikia ne tik daug smagių akimirkų, bet ir skatina gilintis bei tobulėti. Su malonumu padedu kitiems pažadinti kūrybinę ugnį, peržengti negatyvius įsitikinimus bei baimę išreikšti save drobėje.


Esu intuityvi kūrėja, pradėdama darbą neįsivaizduoju galutinio rezultato. Man tai gilaus vidinio įsiklausymo laikas. Tarsi šokis su pasąmone, bandymas perteikti dinamiško, paradoksalaus, transcendentinio gyvenimo fenomeną be žodžių. Abstrakti tapyba man tarsi įspūdingo spektaklio su scenografija kūrimas. Su įtampos bei ramybės zonomis, prožektorių šviesomis ir šešėliais, vienu ar keliais pagrindiniais herojais bei nuosekliai kuriama istorija. Šio abstraktaus spektaklio dalyviai - spalvos ir formos gali kurti santykius arba būti vieniši ir pasiklydę. Jie gali šaukti arba kalbėti labai jautriai ir tyliai. Spalvos gali šokti bei dainuoti, arba būti neutraliu pagrindu formoms...


Abstrakčią, spontanišką saviraišką labai mėgstu derinti ir su siužetine, realistine bei ornamentine tapyba bei grafikos elementais. Išreiškus save ekspresyviai, ateina lėtos tapybos laikas, kuris nutinka ne taip dažnai, todėl šiuos savo darbus ypač vertinu ir myliu.  Labai patinka, kai darbuose pavyksta išreikšti gyvenimo neapibrėžtumą, paradoksalumą, nuolatinį kitimą. Siekiu, kad žiūrėdamas į mano darbus žiūrovas pakliūtų į šiek tiek kitokį, mistinį mataforų ir simbolių pasaulį.


Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 21 iš 21
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą