Dalius Regelskis

Dalius Regelskis

Menininkas ir architektas Dalius Regelskis, kaip pats mėgsta prisistatyti, gimęs ir užaugęs Vilniuje, Architektų gatvėje, daugiau nei dvidešimt metų projektuoja privačius interjerus, keliauja ir piešia miestų architektūrą, taip pat jis – ilgametis Vilniaus dailės akademijos dėstytojas.


Jaunystėje, kai bromų vartai dar nebuvo rakinami, Dalius išlandžiojo kiekvieną kiemą, žinojo aibes „slaptų“ praėjimų ir galėjo kirsti senamiestį skersai išilgai, neidamas pagrindinėmis gatvėmis. Grafikos meno mokėsi pas Petrą Repšį taip vadinamame „Konarskyne“, dabartinėje Vilniaus J.Vienožinskio dailės mokykloje. Vėliau įstojo į Dailės akademiją, pasirinkdamas architektūros specialybę.


Daugelį vasarų kartu su žmona praleidžia Kretoje. Ši sala – jos architektūra, istorinis palikimas, kretiečiai ir jų kultūrinės tradicijos – tapo Daliaus įkvėpimo šaltiniu. Taip gimė grafikos darbų ciklas „Kretos durys“, kuriame persipynė unikalios šios salos senųjų miestų detalės bei vietinio graiko dvieiliai, sukurti specialiai kiekvienam šio ciklo darbui, sekant Kretoje vis dar gyva mantinadžių poetine tradicija.


Kita tema – Niujorkas. Tai buvo Daliaus naujų įspūdžių ir kūrybinių atradimų miestas. Darbuose užfiksuoti šio nemiegančio megapolio architektūros kontrastai, kurių jungiamuoju elementu tapo kelio ženklas ONE WAY.


Kaip pasakoja pats autorius: „ONE WAY – vienas kelias, viena kryptis, vienas būdas... Šiais amerikietiškais kelio ženklais nusėtas visas Niujorko miestas. Tačiau man tai ne vien kelio ženklas. Tai tarsi gyvenimo kelrodės simbolis, savo švaria, išgryninta, juodai–balta grafika pabrėžiantis, kad tarp gausybės kelių, takų bei klystkelių turi rasti SAVO KELIĄ.“

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 20 iš 20
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą