Gintaras Gesevičius

Gintaras Gesevičius

* 1952m. gimė Kaune.


*. 1970m. baigė Kauno dailės mokyklą.

*. 1970-76m.studijavo Vilniaus dailės institute ir įgijo grafiko specialybę.

*. Nuo 1976m.dalyvauja profesionalios dailės parodose.

*. Nuo 1980m.-Lietuvos dalininkų sąjungos narys.

* 1992-93m. LDS grafikos sekcijos pirmininkas.

*. 2005m.suteiktas meno kūrėjo statusas.

*. Nuo 2020m.LDS Tarybos narys.

*. Dabartinė veikla-laisvas menininkas.


Dalyvavo keliasdešimtyje grafikos, plakatų ir tapybos tarptautinėse parodose (Lietuvoje, Belgijoje, Vengrijoje,Švedijoje,Suomijoje, JAV, Rusijoje, Estijoje, Prancūzijoje, Japonijoje ir t.t.), kuriose jo kūryba buvo įvertinta diplomais ir premijomis (GRAND PRIX Baltijos plakato parodoje1992m).

Yra surengęs daugybę (virš šimto) personalinių parodų Lietuvoje (LDS galerijose "Pamėnkalnio","Arkos", Panevėžio"XX",Kaune "Meno parkas", Šiauliuose, Klaipėdos "Baroti", Vilniaus Rotušėje, Druskininkų "Sofa"ir t.t. ir t.t.) tiek užsienyje (Danijoje, Meksikoje, JAV, Latvijoje, Rusijoje...).

Dalyvavo ir rengė projektus ("Tebūnie!"-Vilniaus centrinis paštas,Tapyba+Muzika+Žodis Utenoje,

"Akcija -Labanoras"Lietuvos etnokosmologijos muziejuje,"Evoliucija"-Švenčionių Nalšios muziejus t.t.).

Kūrinių yra įsigiję: Lietuvos nacionalinis dailės muziejus, LTB, Vilniaus bankas, Domus Optima, Utenos trikotažas, Kodak, VMI, Finansų ministerija, Art collectors galery ir daugiau... Taip pat privatūs kolekcininkai iš Lietuvos, Olandijos, Prancūzijos, JAE, Meksikos, J.A.V., Danijos, Rusijos ir kitų šalių.


Dievo suteikta malonė-gebėjimas kurti, tai nėra mano, kaip menininko, asmeninis privalumas, tai tik priemonė Mūsų Sielų Dialogui... Privalau surasti savyje šviesos, kad galėčiau tai perteikti kitam, galbūt stovinčiame tamsoje... Dail.Gintaras Gesevičius.
Autorius(-ė) yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys
Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 18 iš 18
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą