Tomas Gelažanskas

Tomas Gelažanskas

Jau daug  metų kiekvieną  darbo dieną mano rankose teptukas. Ir ne įprastas dailininko, o specialus. Tai pagrindinis įrankis, kurio pagalba mano rankose gimsta dantis. Esu dantų technikas. Laboratorijoje  gaminu protezus, kurie savo anatomija, spalva turi maksimaliai atkartoti buvusį žmogaus dantį. Modeliavimas  atliekamas specialiu teptuku sluoksniuojant keramines mases, ko pasekoje išgaunama  anatominė danties forma ir spalva, maksimaliai artima kitiems dantims. 


O čia ir praverčia sugebėjimas jausti spalvas, erdvines formas, sukurti optines iliuzijas. Keraminės spalvų paletės pagalba tenka  pasiekti norimą rezultatą.


Po įtempto darbo, norėdamas atsipalaiduoti, imu į ranką dailininko teptuką ir ranka pati dėsto mintis, kurias perteikiu drobėje.


Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 26 iš 26
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą