Janina Celiešienė

Janina Celiešienė

Kūryba man – tai būdas įprasminti žmogaus gyvenimą, išreikšti save kaip asmenybę, tai būdas pakylėti žmogų virš kasdienybės, suteikti jam džiaugsmo ir teigiamų emocijų. Savo kūriniuose, tarp spalvų ir formų, „apgyvendinu“ meilę ir nerimą, nusivylimą ir viltį, tikėjimą ir svajones. Visa, kas neišsakoma žodžiais.


    Gimiau ir užaugau Kaune. Baigiau Kauno Technologijų Universitetą ir Vilniaus Dailės akademiją. Parodose dalyvauju nuo 1994 m. Surengiau 15 personalinių parodų įvairiuose Lietuvos miestuose. Dalyvavau virš 50 bendrų parodų, plenerų, bienalių šalyje ir užsienyje. 2000 metais išleidau pirmąjį Lietuvoje dailės vadovėlį „Meno istorijos ir dailės pažinimo pagrindai“. Nuo 2009 metų esu Lietuvos Dailininkų sąjungos narė.


    Kūriniuose mėgstu realistinius fragmentus apipinti savo fantazija. Dažniausiai tapau aliejiniais dažais ant drobės. Mano kūrinių yra įsigiję įvairios įstaigos ir privatūs asmenys Lietuvoje ir užsienyje (JAV, Australijoje, įvairiose Europos šalyse).


Pagarbiai, Janina Celiešienė


Autorius(-ė) yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys
Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 17 iš 17
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą