Skaidrius Mockus

Skaidrius Mockus

Tai Op Art. Čia ir dabar. Tik tai ką matot ir tai, kas gali pasimatyti. Bet kas čia? Toks klausimas gali kilti dažno potencialaus žiūrovo galvoje, todėl būtina padaryti trumpą įvadą apie tai, kas čia yra.


Tai Optinis menas. Tapyba? Grafika? Žinant Lietuviškoje terpėje vis dar egzistuojantį supratimą kas yra tapyba (daug, labai daug tirštų spalvų, krautų ir perkrautų, trintų, skustų, tarkuotų ir vėl teptų, valytų ir galiausiai paliktų kaip gaunasi, nes "bus gerai") manuosius optinius tvėrimus matyt būtų daug tikslingiau vadinti tiesiog spalvinimais. Kad neįžeisčiau lietuviškos (?) tapybos mokyklos atstovų ir apologetų. Preciziškas piešinys ir "nuobodžiai" disciplinuotos spalvos. Dažniausiai žalia ant raudono fono. Pasitelkus minimalias priemones siekiama maksimalaus rezultato; poveikio žiūrovo akies tinklainei, o per ją ir psichikos būsenai. Spalvinis shock. Prabusk. Sustok. Išeik iš Matricos. 

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 18 iš 18
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą