Arvydas Pučka

Arvydas PučkaGyvenu Vilniuje, tačiau didžiąją dalį laiko praleidžiu gamtoje - Labanoro girioje,kuri laikui bėgant pavirto mano antrais namais bei įkvėpimo šaltiniu. Įkvėpimas ir meniškumas įprastai manyje gimsta netikėtai. Menu pradėjau grožėtis nuo pat mažų dienų, todėl tvirtai žinau, kad kūrybiškumas yra visur ir priklauso visiems. Savoje kūryboje dažniausiai naudoju aliejinius dažus, kuriuos kombinuoju su drobės, medžio ar kartono paviršiais. Pagrindinis mano paveikslų išskirtumas –gilią senovę menanti jų išvaizda bei rėmai. Manau, jog rėmų unikalumas yra pačiam piešiniui lygiavertis elementas, kuris ne tik lemią išskirtinumą, tačiau ir padvigubina paveikslo dizaino galimybes.


Tapymas man suteikia begalę teigiamų emocijų bei leidžia pasiekti pilnatvės jausmą. Visada stengiuosi pasidalinti savo kūryboje slypinčia energija su visu pasauliu. Būtent todėl dauguma mano paveikslų iškeliauja į Lenkiją, Vokietiją, Izraelį, JAV, Rusiją bei kitas šalis.
Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 22 iš 22
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą