Agnė Skrodenytė

Agnė Skrodenytė

Tapyba – tai mūzų šokis, mano širdies muzika.


Kūryba ir vizualinis menas yra mano įgimta energijos išraiška, kuria noriu dalintis.


Kaskart paėmusi teptuką į rankas pajuntu laisvę. Laisvė kuria grožį, o grožį aš suvokiu ne kaip tobulumą ar suvaržytą apibrėžtumą, o kaip atvirą akimirkos priėmimą. 


Savo darbuose vaizduoju sapnų ir tikrovės, svajonių ir nepažintų pasaulių vaizdus. Mėgstu palikti paslaptį – tai mano bendravimas su žiūrovu, nes kiekvienas savo žvilgsniu gali suteikti prasmę. 


Piešiu nuo mažens. Baigiau Joniškio Meno Mokyklos dailės skyrių, 2016 metais baigiau Londono Hertfordšyro universitetą, kuriame įgijau iliustracijos bakalauro laipsnį. Esu surengusi parodas Londone bei saulėtame Kipre, kuriame gyvenau ne vienerius metus. Įkvėpta šviesos ir gamtos grožio tęsiu savo kūrybos kelią.


Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 19 iš 19
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą