Deimena Pranytė

Deimena Pranytė

Menas Deimenai Pranytei yra gyvenimo dalis nuo tada, kai pati dar buvo vaikas. Pagrindinis  jos įkvėpimas yra Etiopijos, Naujosios Gvinėjos, Samburu, Masu vaikai ir jų emocijos. Šių laikų problema – rasizmas, kad ir kaip būtų nepatogu apie tai kalbėti, negalime to ignoruoti.  Laikas šviesti save, mokytis, kalbėtis ir palaikyti vienas kitą. Menas kol kas nepakeitė pasaulio, tačiau tai tikrai gali pakeisti požiūrį.


Jei pakeisite požiūrį į žmones, pasikeis žmonės. Ir jei tas pokytis yra pakankamai galingas, jis įgis impulsą paveikti visą žmoniją. Įkvėpkite žmoniją užmegzti gilesnį ryšį su savo ir savo kultūriniu identitetu bei padėkite išsaugoti pasaulio kultūrinį ir gamtos paveldą ateities kartoms. Mūsų pasaulis greitai keičiasi. Mūsų nuolat augantis gyventojų skaičius ir poreikis kurti didesnę ekonomiką lėmė ir teigiamus, ir neigiamus pokyčius, tokius kaip patobulintos technologijos ir infrastruktūra, globalizacija, vartotojiškumas ir globalinis atšilimas. Dėl technologinės pažangos atrodo, kad įsibėgėjame į ateitį greičiau nei bet kada anksčiau, tačiau kiekvieną dieną tampa aiškiau, kad kenkiame savo planetai. Norėdami tai išspręsti, turime įkvėpti visus žmones užmegzti gilesnį ryšį su jų kultūriniu identitetu ir pagarbą vienas kitam. Geresnis kultūrų dialogas tada vaidintų esminį vaidmenį siekiant taikos ir tvaraus vystymosi. Pažvelkite į šiuos žmones, pažiūrėkite į jų grožį, pažiūrėkite į jų galią. Tai padare galime apmąstyti, kas tuo pačiu metu tapome mes. Kultūringa ir sveika planeta su pagarba vienas kitam.

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą