Kristina Šoblinskytė

Kristina Šoblinskytė

Aš esu tapytoja Kristina,

Menas mano gyvenime atsirado nuo ankstyvos vaikystės. Pieštuku išmarginusi namų sienas, supratau, kad tai daugiau, nei linksmi piešinėliai. Tą akimirką atsivėrė durys į kažką naujo. Už tų durų slypi kūrybinis pasaulis, kurį išreikšti man padeda tapyba.

Kiek įmanoma, stengiuosi puoselėti savo gebėjimus. Manau, kad kūrybingumas yra dovana, kuria reikia dalintis. Nors, geriausio dar nesukūriau, kasdien tobulėju. Savo paveikslams skiriu ypatingą dėmesį. Nesustoju tol, kol paveikslas atgyja. Tai svarbiausias mano kūrybos principas.

Manau, kad tik menas šio pasaulio pilkume praskaidrina žmonių gyvenimus, suteikia vilties. Kartais jaučiu, kad tai vienintelis dalykas, kuris laiko šį chaotišką pasaulį vienoje sferoje.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 7 iš 7
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą