Rasa Tamošiūnienė

Rasa Tamošiūnienė

Savo gyvenime atveriam ne vienas duris... Taigi  - durys, durys, durys... sienos.... langai... Visa tai yra laiko slėptuvės, prisiminimas arba žingsnis į savo naująjį Aš.  


Mūsų kasdienybė ”maudosi“ mažose detalėse. Tačiau pro daiktus dažniausiai praeinam net nepastebėdami jų paslapties – jie atrodo banalūs, elementarūs ir neverti dėmesio... bet...


Savo kūriniuose kviečiu pajusti paslėptas istorijas, atrasti erdves savo fantazijai, prisiminti savo keliones ir visada būti su déjà vu.


Mane žavi miestai ir miesteliai, kurių architektūra siurbte įsiurbia savo spalvomis, linijomis ir plokštumomis. Visa tai „gula“ ant drobės. Tapybai renkuosi dažniausiai kamerines kompozicijas ir tai netrukdo man parodyti, kiek mažoje plokštumoje ar erdvėje  slypi niuansų, nuotaikų, atspalvių. Ar gi ne iš jų susideda mūsų gyvenimas? 

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 19 iš 19
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą