Šarūnė Bartašiūtė-Kaupienė

Šarūnė Bartašiūtė-Kaupienė

"Nors ir Vilniaus Dailės Akademijoje baigiau monumentaliosios dailės studijas, turiu begalę grafiškumo savo braiže. Mane žavi vieno bandymo veidrodinis linijos bei augalo atspaudas. Kiekviena linija tampa tikra ir neperdaroma. Aš naudoju permatomą popierių, ta patį motyvą perpiešiu keletą kartų. Sluoksniuoju savo piešinius, stumdau išgaudama vis kitokias variacijas. Tas popieriaus pieno baltumas, rūkiškumas mane užburia. Isigyvenu judėjime,gylyje,staigmenoje. C. P. Estés knyga ,,Bėgančios su vilkais" man yra tapusi tarsi biblija. Atsiverčiu bet kurį lapą ir skatau. Netgi nerieikia nuoseklumo. Per mitus ir pasakas aš iš naujo susipažįstu su savąja ir tikrąja aš.


Išskaitydama ir išpiešdama tai, kas kyla iš vidaus aš bandau užsiauginti meilę sau, išsikovoti savo teritorijas, pasikviesti intuiciją ir moterišką nuovoką i svečius. Prisijaukinti ją, susidraugauti su ja. Kartais pabūti vaiku o kartais sene. Kartais kiškiu o kartais liūtu. Kartais stipria o kartais beranke."Menininkė yra Norvegijos dailininkų sąjungos narė (NFUK).


Dalyvavusi per trisdešimtyje grupinių parodų JAV, Norvegijoje, Danijoje ir Lietuvoje. Taip pat yra surengusi tris personalines parodas.


Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 4 iš 4
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą