Lina Sokolovaitė

Lina Sokolovaitė

Gimusi ir augusi Kaune. Vos tik gavusi į rankas pasą palikau Lietuvą - su tikslu - surasti save. Daug metų bandžiusi prisidengti, apgauti save... Su spalvotais paveikslėliais. Galiausiai supratau, kad turiu būti atvira pati sau ir kitiems - turiu būti sąžininga ir nuoširdi.Mano pagrindinės darbų temos yra psichinė / psichologinė būsena, seksualumas ir tikras nuogo kūno formos.
Aš renkuosi matyti, jausti ir išreikšti kaip aš jaučiuos giliai viduje, vietoj to, kad slėpčiau visus gyvenimo nuodėgulius ir bandyčiau juos gesinti savyje.
Aš renkuosi savo psichologinę būseną kaip pagrindinį ir pirmą sluoksnį savo paveikslams.Mano vizijos ir mano matymas yra man antra svarbiausia tiesa, antroji realybė ir tiesa sau. Ne viskas, kas yra gražu yra priimtina, bet ir ne viskas, kas yra nemalonu akiai, yra negražu.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 15 iš 15
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą