Rūta Baužytė-Jarosz

Rūta Baužytė-Jarosz

Kartais paveikslo tapymas man užtrunka net keletą metų. Tepu sluoksnį ant sluoksnio tol, kol man pradeda atrodyti, kad tai būtent Ta Spalva ir būtent Tas Potėpis. Mano tikslas, kad žiūrint iš toli spalvos ir potėpiai mirguliuotų žiūrovo akyse, o priėjus arčiau būtų galima įžvelgti teptuko šerelių paliktus pėdsakus; kad jie būtų tokie "riebūs" ir aiškūs, kad norėtųsi juos paliesti ranka ir pajusti teptuko judesius. Dėl storo aliejinių dažų sluoksnio dauguma mano paveikslų gana sunkūs, jų tekstūra turtinga. Būna ir taip, kad paryškinti nutapytos suknelės baltumą nusprendžiu net ir praėjus 18 metų nuo paveikslo nutapymo.Studijavau tapybą Vilniaus dailės akademijoje. Baigiau bakalauro studijas 2002 metais. Paskutiniais metais specializuojuosi videomeno, piešimo ir tapybos srityse. Mano darbai buvo eksponuoti tarptautinėse kuruojamose atrankinėse parodose Jungtinėse Valstijose, Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Izraelyje, Lietuvoje ir t.t. kartu su pasaulyje garsių menininkų darbais, tokių kaip Aelita Andre, Carina Fodge, Luciano Iannucci ir t.t. Džiaugiuosi, kad su kai kuriais iš jų teko susipažinti parodų metu ir pabendrauti gyvai.


Įsimintiniausios vietos, kur buvo eksponuojami mano darbai: The New Bohemian Gallery, Franklin Arts Center,Minesotoje, JAV; Museo D'Arte Di Chianciano, Italijoje; Gagliardi Gallery, Londone, Didžiojoje Britanijoje.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 15 iš 15
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą