Nadia Petraitienė

Nadia Petraitienė

Viską aplink save suvokiu kaip meno kūrinį, grožis verčia skambėti mano sielos stygas, spalvos ir formos manę tiesiog užburia!


Jau vaikystėje eidavau piešti pas kaimynų mergaitę: tarybiniais laikais ji turėjo neįsivaizduojamą spalvotų pieštukų skaičių- vos ne 100, kuriuos jai atvežė iš užsienio. Nuo seno neatsispiriu ryškioms spalvoms, tikrai sunku save tramdyti.

Turiu tam tikrą praeitį, tam tikrą išsilavinimą, bet kaip žinote, labiausiai moko gyvenimas. Daug metų gyvenau Italijoje ir įgavau įdomios patirties, praplėčiau akiratį. Buvo visko: parodos - kolektyvinės ir personalinės, konkursai. Bet kam tai įdomu? Labiausiai norėčiau kad už mane kalbėtų mano paveikslai.


Pristatau Jums paskutinę interjerinių paveikslų seriją "Home decor". Juose nėra gylių filosofinių ieškojimų, tiesiog gamtos grožis, toks kokį aš matau ir jaučiu. Labai tikiuosi kad šie darbai primins Jums pievas ir gėlynus, sugrąžins mintimis į gamtą.
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą