Šarūnas Šarkauskas

Šarūnas Šarkauskas

Apie menininką vaizdžiai atsiliepia muziejininkė Audronė Meškauskaitė: 


„Š. Šarkausko paveikslai pirmiausia prasiveria spalvomis, kviečia mėgautis ryškiais, kontrastingais deriniais ir išspinduliuoja gausų džiugesio srautą. Skaidrūs, švarūs, lengvi potėpiai sukuria nerūpestingumo ir harmonijos įspūdį, lengvai įsiūbuoja ir netikėta derme suguldo kompozicijos detales.


Spalvotų vitražų stiklų ar kaleidoskopų šukelių spindėjimas užstoja pasaulį, egzistuojančią realybę ir panardina ją į iliuzinę poetiką. Panašiai ir Š. Šarkausko tapybos formos sukrinta į dydžių ir perspektyvos nepaisančią margą plokštumą, kurioje galima ilgai užsibūti mėginant atspėti, kur jau matytos formų ir ornamentų citatos: art deco, simbolistai, liaudies menas... Aplinka tarsi dekonstruojama, išbarstoma ir vėl surenkama į tapytojui tinkamą turinį. Vos užčiuopiamą tapybos darbų naivumą, sentimentalumą galima įvardyti kaip savotišką tobulumo siekį, kai atsisakoma bet kokio pretenzingumo ir arogancijos, tiesiog nuolankiai atveriamas grožis. "


Menininko darbai žiūrovų susidomėjimo sulaukia nuolatos, rengiamose parodose akivaizdus pasisekimas.


„Stengiausi nuo tapybos pabėgti, bet ji mane vis pasiveja“, – šypsosi autorius. 

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 62
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą