Giedrius Kuzmickas

Giedrius Kuzmickas

Giedrius Kuzmickas, diplomuotas dizaineris, baigęs pramoninį ir grafinį dizainą Vilniaus dailės akademijoje. Savo sukauptas meno, spalvų teorijos, kompozicijos ir estetikos žinias jis pritaiko dirbdamas leidybos dizaino, grafikos, reklamos, poligrafijos bei fotografijos srityse. Giedrius taip pat specializuojasi knygų ir žurnalų dizaine, dirbo vyriausiuoju dizaineriu tokiuose leidiniuose kaip Harper’s BAZAAR ir GEO Lietuva. 


Šalia tiesioginės profesinės veiklos, Giedrius jau daugelį metų neapleidžia ir tapybos, nuo kurios kadaise ir pradėjo meno studijas. Jo abstrakčios drobės visada pripildytos drąsių spalvų ir išraiskingos formų geometrijos. Paveikslams būdingos sodrios tekstūros, ne visada įprasti spalvų deriniai. Tai kūriniai, kurie lengvai randa savo vietą moderniame interjere, kur eksponuojami tiek pavieniai, tiek sudarant kompozicijas iš kelių drobių. Šiuo metu menininkas gyvena ir kuria Vilniuje. Jo darbai džiugina meno mylėtojus tiek Lietuvoje, tiek Europoje bei Japonijoje.

Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 9 iš 9
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą