Kristina Karnilavičiūtė

Kristina Karnilavičiūtė

Kai kuriu ofortus, jaučiuosi tarsi būčiau kitame pasaulyje, kuris atspindi šį. Galbūt tai dėl veidrodinio efekto, dėl kurio kiekviena linija ir tonas atsispaudžia priešingoje pusėje, galbūt dėl komplikuoto cheminio proceso ir netikėto galutinio rezultato, o galbūt dėl rizikos ir magijos persipynimo. 


Darbas su metalo plokštėmis tarsi duoda man leidimą iškraipyti realybę, pridėti pasakos prieskonių, papasakoti istoriją, kuri slypi už to stebuklingo veidrodžio. O visas kūrybinis procesas ugdo kantrybę, kiekvieną kartą primena, kad ir kaip viską planuotume ir kontroliuotume, tikrai ne viskas mūsų rankose, visada lieka erdvės atsitiktinumams. O aš mokausi priimti ir džiaugtis jais. Mėgstu sakyti, kad kūryba mane moko gyventi. Tai būsena kur galiu pabėgti pasisemti išminties, pasislėpti, ar tiesiog atsigauti.


Baigiau Nacionalinę M.K.Čiurlionio menų mokyklą, grafikos specialybę. Po to studijavau iliustraciją, įgyjau menų bakalauro laipsnį Edinburgo universitete, taip pat su mainų programa studijavau Šveicarijoje. 


Nemažai grafikos darbų iškeliavę po Europą, Ameriką ir Aziją.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 9 iš 9
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą