Dalia Kirkutienė

Dalia Kirkutienė

Kūrybiška vaikystės namų atmosfera, tėvų suteikta laisvė gyvenime rinktis tai kas įdomu, atvedė mane į VDA. Baigiau tekstilės studijas. Pasiblaškiusi tarp įvairiausių veiklų ir darbų, nors ir visi jie buvo susieti su menais, nuo 2004 visiškai atsidaviau tapybai. Labai greitai suradau savo tapymo stilių. Taip tapau atpažįstama, vos ištarus žodį 'kvadratėliai".


2010 metais tapau dailininkų sąjungos nare. Mano darbai eksponuojami grupinėse ir personalinėse parodose, ir be abejo, puošia namų sienas Lietuvoje ir daugelyje Europos šalių.


Tačiau visada mėgau netikėtumus ir eksperimentus. Todėl iššūkį sukurti paveikslus viešbučiui Pacai, priėmiau net neabejodama. Tai visiškai kitoks tapymo stilius, tai pasąmonės vaizdinių užfiksavimas drobėje. Tarytum viskas priklauso nuo tavęs ir tavo judesių, tačiau galutinis rezultatas ir tas netikėtumo jausmas išduoda, kad tu esi tik įrankis - tarpininkas. Kartais lengvai ir grakščiai, kartais kiek sudėtingiau ir ilgiau dėliojasi tonai ir pustoniai, o kartais lyg atsitiktinai, bet į vietą nukritęs dažų lašas, užbaigia viso paveikslo dėlionę.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 23 iš 23
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą